Zapowiedziano Saints Row: The Third Remastered. Premiera 22 maja

Ponad 30 DLC i mnˇstwo poprawek graficznych.

Remaster Saints Row: The Third zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One już 22 maja - zapowiedziała firma Deep Silver. Gra powraca w pakiecie z wszystkimi dużymi rozszerzeniami oraz z szeroką paletą usprawnień graficznych.

Odświeżona wersja to nie tylko tekstury w wyższej rozdzielczości: wszystkie postacie, bronie czy pojazdy zaprojektowano na nowo, dbając o podobieństwo do oryginału, lecz znacznie zwiększając liczbę poligonów, z których składają się modele.

Na ulicach zobaczymy więcej przechodniów i samochodów. Możliwe będzie nawet zrobienie korka poprzez rozpętanie chaosu na skrzyżowaniu - a potem obserwowanie, jak auta wybuchają jeden po drugim dzięki efektowi domina.

Oświetlenie działa w oparciu o nowy silnik obsługujący fizyczne renderowanie i globalną iluminację, a także trzy różne metody okluzji otoczenia. Mgła jest realistyczniejsza między innymi dzięki efektom wolumetrycznym. Poprawiono głębię ostrości i rozmycie ruchu oraz zwiększono odległość rysowania obiektów.

s1
s2
s3

Na nowo zaprojektowano też wszystkie pory dnia i nieco zmieniono paletę barw, aby świat był jeszcze żywszy.

Zapytani o to, czemu postawili na remaster trzeciej części serii, twórcy odpowiadają, że tytuł był najpopularniejszy z całego cyklu, a gracze darzą go największą sympatią.

s4
s5

Jeśli chodzi o DLC, otrzymamy ponad 30 rozszerzeń - w tym trzy fabularne. Twórcy usunęli jednak dwa dodatki - Bloodsucker Pack i Unlockable Pack - aby zachować balans rozgrywki.

The Third to wydana w 2011 roku odsłona serii przywodzącej na myśl GTA, ale okraszonej absurdalnym i brutalnym humorem. Jako członek gangu Saints staramy się zdobyć wpływy w mieście, walcząc z pozostałymi grupami przestępczymi.

Saints Row: The Third Remastered trafi na PC za pośrednictwem Epic Games Store.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami