Gracz spędził 24 godziny w Skyrim VR - chodząc na bieżni

Przebył ponad 18 kilometrów.

Gracz o pseudonimie Disrupt - specjalizujący się w tworzeniu materiałów o wirtualnej rzeczywistości - spędził 24 godziny w Skyrim VR bez zdjęcia gogli nawet na chwilę. Podłączył też do gry bieżnię, która służyła za kontroler ruchu.

Pomimo że w pomieszczeniach i podczas walki Disrupt nie korzystał z bieżni, to każda przechadzka na zewnątrz wiązała się ze stawianiem realnych kroków. W ciągu dobry pokonał 18,3 km.

- Ze względu na to, że musiałem fizycznie dojść do kolejnych lokacji, dotarcie do celu było prawdziwym osiągnięciem - opisuje Disrupt. Podkreśla też, że pomimo spędzenia wielu godzin w wirtualnej rzeczywistości, wciąż nie czuł się częścią „realnego” świata, a tylko „figurką z zestawu średniowiecznego”, którym bawią się dzieci.

Nawet jedzenie i spanie odbyło się bez zdjęcia urządzenia z głowy. Gracz położył się po prostu wirtualnym awatarem na łóżku w tawernie - i zrobił to samo w swoim domu, pozostając w goglach.

Zrzut_ekranu__902_
Dzięki specjalnemu interfejsowi, streamer miał kontakt z widzami

Disrupt spędził już wcześniej 24 godziny w VR-owej wersji Minecrafta, ale jego największym osiągnięciem jest przebywanie w goglach przez cały tydzień - bez przerwy.

Następnie: Half-Life Alyx uruchomione bez VR - z myszką i klawiaturą

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami