F1 2019 za darmo przez miesiąc - na PS4 i Xbox One

Niespodzianka od Codemasters.

Firma Codemasters na miesiąc udostępniła za darmo F1 2019, czyli najnowszą odsłonę cyklu wyścigowego. Oferta skierowana jest tyko do posiadaczy PS4 i Xbox One.

Aby móc przetestować produkcję, na karcie katalogowej tytułu w cyfrowych sklepach PS Store oraz Microsoft Store należy kliknąć stosowny przycisk - odpowiednio „Bezpł. demo” i „Bezpłatna wersja próbna”. Dokładny termin zakończenia akcji nie jest znany.

W ramach darmowego miesiąca gracze mogą uzyskać dostęp do części treści produkcji. Jest więc na przykład opcja rozegrania kariery i rywalizacji z prawdziwymi kierowcami biorącymi udział w poprzednim sezonie Formuły 1.

Na razie nie wiadomo, czy podobna akcja zostanie zorganizowana dla posiadaczy PC. Warto jednak zaznaczyć właściciele komputerów osobistych mogli niedawno bezpłatnie przetestować produkcję.

f1_2019_free
F1 2019 stawia na realizm

Co ciekawe, w związku z odwołaniem wyścigów Formuły 1 ze względu na epidemię koronawirusa zawody postanowiono rozegrać właśnie w F1 2019 - w wirtualnej rywalizacji weźmie udział wielu prawdziwych kierowców. Pierwsze zmagania odbędą się 22 marca o 21:00.

Źródło: Łowcy Gier

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami