Animacja Wiedźmin: Zmora Wilka inspirowana serialem Dragon Ball Z

Przekonuje scenarzysta.

Twórcy zapowiedzianej niedawno animacji Wiedźmin: Zmora Wilka ujawnili, że w pracach nad projektem inspirują się między innymi popularnym - także w Polsce - serialem Dragon Ball Z.

W rozmowie z serwisem ComicBook scenarzysta produkcji - Beau DeMayo - stwierdził, że przygody Goku i inne japońskie anime są dla autorów wzorem, jeżeli chodzi o sposób przedstawienia efektownych pojedynków.

vesemir_wiedzmin
Animowany Wiedźmin skupi się na postaci Vesemira

- Tego typu sekwencje są wpisane w moje DNA. Spektakularne sceny akcji rodem z „Czarodziejki z księżyca” i Dragon Ball Z w serialu aktorskim wyglądają głupio, ale w formie animacji prezentują się niesamowicie - wyjaśnił. Podkreślił, że wspomniane medium daje twórcom dodatkowe możliwości, których nie oferuje tradycyjny film.

- Ważne jest jednak, by było miejsce nie tylko dla festiwalu akcji, ale i fabuły ze szczerymi emocjami. Wielu nie wierzy, że animacje, a zwłaszcza anime, mogą dostarczyć widzom naprawdę wzruszające emocje - zaznaczył.

dbz
Niewykluczone, że walki w filmie będą równie efektowne jak w anime o Goku (screen z Dragon Ball Z Kakarot)

Wiedźmin: Zmora Wilka powstaje dla platformy Netflix. Film osadzony jest przed wydarzeniami z pierwszego sezonu serialu i przedstawi historię Vesemira, czyli mentora Geralta. Data premiery nie jest znana.

Źródło: ComicBook

Następnie: Prototyp Nintendo PlayStation sprzedany na aukcji - za mniej, niż oczekiwał właściciel

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami