Powstaje nowe Test Drive Unlimited

Od twórców serii WRC.

Szef firmy wydawniczen Nacon, do której należy Bigben Interactive, ujawnił w jednym z wywiadów, że trwają prace nad nową odsłoną serii Test Drive Unlimited.

- Są specjalistami od wyścigów - powiedział Benoit Clerc o deweloperach ze studia KT Racing w rozmowie z VentureBeat. - Zajmują się off-roadem w WRC, a także jednośladami w serii Isle of Man TT. Obecnie pracują natomiast nad naszym największym projektem, czyli nowym Test Drive Unlimited.

ttt
TT Isle of Man było oceniane lepiej niż gry z serii WRC

Motocyklowe TT Isle of Man 2 debiutuje 20 marca - dopiero po tym terminie firma ujawni pierwsze szczegóły na temat nowego TDU.

Cykl Test Drive Unlimited oferuje rozgrywkę w otwartym świecie. Gracze biorą udział w wyścigach, kupują nowe auta, a nawet domy i odzież dla kierowcy. Pierwsza odsłona serii była inspiracją dla Forzy Horizon.

Sequel TDU ukazał się w 2011 roku, lecz z powodu błędów technicznych i niedoskonałego modelu jazdy nie spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem, jak oryginał z 2006 roku.

Źródło: Venture Beat

Następnie: Hideo Kojima zaprezentował rozbudowany tryb fotograficzny z Death Stranding

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami