Kolorowy klon Pokemonów - Temtem debiutuje na Steamie

Wczesna wersja MMO.

Temtem zadebiutowało w dziale Wczesnego Dostępu na Steamie oraz w sklepie Humble. To gra, w której wcielamy się w trenerów magicznych stworków - naszych podopiecznych wystawiamy do pojedynków z innymi trenerami.

Inspiracje serią Pokemon są oczywiste i widoczne w niemal każdym aspekcie rozgrywki. Temtem próbuje jednak odróżnić się od gier Nintendo wprowadzając aspekt sieciowy.

W świecie gry spotykamy bowiem innych graczy i możemy bez większych problemów zwiedzać lokacje oraz walczyć z przeciwnikami razem ze znajomymi.

Twórcy urozmaicają też system walki dodając specjalne kombosy oraz mechanikę staminy, która ma wprowadzać dodatkową warstwę taktyki i planowania ataków podczas bitew.

Za Temtem odpowiada studio Crema, które wcześniej stworzyło całkiem ciepło przyjętego przez graczy roguelike'a Immortal Redneck. Produkcja będzie stale rozwijana, a finalna wersja zadebiutuje w 2021 roku z ponad 160 stworkami do zdobycia i trenowania.

Grę wyceniono na 125 zł.

Następnie: Nadgodziny przy Cyberpunk 2077 to nic w porównaniu z Wiedźminem 3 - tłumaczy deweloper CD Projekt Red

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami