The Game Awards 2019 z zapowiedziami 10 nowych gier i projektów

Czym zaskoczy gala?

Geoff Keighley poinformował podczas sesji AMA (Ask Me Anything) na Reddicie, że podczas tegorocznej gali The Game Awards widzowie mogą spodziewać się 10 zapowiedzi nieujawnionych jeszcze produkcji.

„Mamy sporo nowych gier do zaprezentowania. Będzie to około 10 nowych gier i projektów, które zostaną ujawnione - jeśli chodzi o rzeczy, o których jeszcze nikt nie słyszał” - napisał organizator TGA.

Wypowiedź byłego dziennikarza może sugerować, że Keighley ma na myśli wyłącznie tytuły, o których nawet do tej pory nie plotkowano. Jednocześnie zwrot „gry i projekty” może oznaczać, że chodzi także o dodatki.

W ubiegłym roku podczas TGA zapowiedziano między innymi Crash Team Racing Nitro-Fueled i zaprezentowano pierwszy teaser nowej odsłony cyklu Dragon Age.

Niewykluczone, że w tym roku Warner Bros. zaprezentuje choćby krótki trailer gry z Batmanem. The Game Awards 2019 odbędzie się 13 grudnia o godzinie 2:30 (w nocy z czwartku na piątek).

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami