Death Stranding jako gra na PlayStation 1 - gameplay w stylu retro w materiale fana

Pikselowy Norman Reedus.

Jeden z fanów Death Stranding przygotował materiał przedstawiający, jak mogłaby wyglądać produkcja, gdyby ukazała się na pierwszym PlayStation.

Film internauty o pseudonimie Miziziziz prezentuje gameplay z gry, ale w wersji retro. Autor zadbał o charakterystyczne elementy z tytułu Hideo Kojimy, nie brakuje więc bohatera dźwigającego na plecach skrzynie, skrytej w mgle lokacji i potworów.

Całość jednak wykonano w stylu znanym z produkcji wydawanych na PS1. Wydarzenia ukazane są w rzucie izometrycznym, a w modelach podłoża, elementów otoczenia i prowadzonej postaci widoczne są piksele.

We wpisie na Twitterze internauta udostępnił także materiały, z których korzystał w trakcie prac nad wspomnianym nagraniem, zachęcając innych graczy do eksperymentów. Opublikował także krótkie wideo zza kulis powstawania filmu.

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Warto jednocześnie zaznaczyć, że nie jest to pierwszy tego typu projekt „postarzania” Death Stranding. Jakiś czas temu fani odtworzyli jeden ze zwiastunów tytułu w stylu trailerów z ery pierwszej konsoli PlayStation.

Nową produkcję Koijimy osadzono w uniwersum, gdzie USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater - Sam - musi zjednoczyć państwo, w czym przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści. Gra dostępna jest na PS4, ale pojawi się też na PC.

Następnie: Gran Turismo Sport otrzyma dodatek z Lewisem Hamiltonem - do trybu single

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami