Death Stranding - zlecenie 68: kryptobioty do oddziału izolacyjnego w Węźle Stołecznym

Na ratunek Fragile.

Po zakończeniu zlecenia nr 67, w którym po raz kolejny walczyliśmy z Ungerem i w końcu - przynajmniej częściowo - poznaliśmy jego historię, czas na powrót do „normalnych” czasów, a jednocześnie rozpoczęcie kolejnego rozdziału.

Misję podejmiesz w Węźle Portowym, w którym powinieneś znaleźć się automatycznie. Po wydostaniu się z kwatery, klasycznie już podejdź do terminala, gdzie aktywujesz zlecenie. Paczka waży 30 kilogramów i zawiera kryptobioty, które należy dostarczyć do Węzła Stołecznego, gdzie zaczynałeś grę.

Bez tych cennych robaczków Fragile nie będzie w stanie wykonać skoku, czyli szybkiej podróży. Choć wykonywałeś już podobną dostawę, dla przypomnienia informujemy, że nie wolno ci zamoczyć ładunku - kryptobioty są wrażliwe na wodę, więc trzymaj się ziemi - możesz także skorzystać z pojazdu.

163

Przed wyruszeniem w drogę upewnij się także, że posiadasz broń przeciwko wynurzonym (1). Na pewno zostaniesz bowiem zaatakowany przez wielkiego przeciwnika.

Możesz oczywiście z nim walczyć, na końcu pozyskując wiele kryształów chiralnych lub po prostu uciekać. Jeśli nie chcesz angażować się w potyczkę, warto mieć na sobie egzoszkielet szybkościowy, który na pewno bardzo ułatwi ewakuację.

164

Gdy zbliżysz się do miejsca docelowego, rozgrywka ponownie zostanie przerwana - zauważysz wielkiego, latającego (!) wieloryba (2). To kolejna odmiana wynurzonego, którego tym razem musisz pokonać bez względu na to, jakie rozwiązania wolisz.

Walka nie będzie różnić się zbytnio od tych z poprzednimi wynurzonymi. Tym razem przeciwnik jednak będzie nieco odporniejszy, więc warto wykorzystać na niego najlepsze bronie. Pamiętaj, że wciąż ważną zasadą pozostaje utrzymywanie się nad powierzchnią. Po pokonaniu wroga koniecznie zbierz mnóstwo kryształów chiralnych z miejsca, gdzie poległ.

Zlecenie zrealizujesz na krańcach kompleksu, a nie w głównym budynku tuż za wejściem. Po wejściu do środka uruchomi się dłuższy przerywnik, po którym misja zostanie zakończona i rozpocznie się nowy rozdział.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 69: dotrzyj na Plażę Amelie, powstrzymaj wymarcie

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 67: ucieczka z pola bitwy, wojna w Wietnamie

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami