Death Stranding - zlecenie 36: wyrzutnia spoiwa

Infiltrujemy obóz MUŁów.

Po zakończeniu zlecenia nr 35 możemy podjąć się odzyskania wyrzutni spoiwa, bardzo przydatnego gadżetu. Musimy odzyskać co najmniej jeden pojemnik z ładunkiem tego typu.

Aby to zrobić, udajemy się na teren obozu MUŁów, oznaczony na naszej mapie. Jest to obóz położony na skraju wąwozu. Jeśli w okolicy ktoś postawił strażnicę, możesz z niej skorzystać. Dzięki temu namierzysz wszystkie potrzebne przedmioty oraz wyrzutnie spoiwa (1)

113

Na teren obozu możesz przedostać się za pomocą drabin na wąwozie lub objechać go wokół. Posiadając broń obezwładniająca, dość szybko pozbędziesz się zagrożenia. Pamiętaj, aby związanych wrogów kopać, dzięki czemu nie wstaną po kilku chwilach.

Warto zabrać wszystkie wyrzutnie spoiwa z obozu, a także cenne przedmioty w namiotach (2). Przewieziesz wszystko w łatwy sposób korzystając ze swojej ciężarówki lub pojazdu przeciwników.

114

Gdy już zrobimy czystki w obozie MUŁów, dostarczamy zamówiony towar do Węzła Jeziornego, kończąc tym samym zlecenie. Od teraz możesz też tworzyć wyrzutnię spoiwa w każdym momencie, przy użyciu terminala. Teraz możesz także podjąć kluczowe dla fabuły zadanie.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 37: zestaw do szycia, cosplayerka

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 35: dostawa prototypu, ciężarówka

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami