Death Stranding - zlecenie 32: odzyskanie starych komponentów z terenu wynurzonych

Pomagamy Śmieciarzowi.

Po zakończeniu zlecenia nr 31, czas na kolejne misje, mające na celu zyskanie przychylności Śmieciarza. Po aktywowaniu zadania zmierzamy na południowy zachód, na teren wynurzonych.

104

Naszym celem jest odzyskanie starych komponentów. Ich łączna waga wynosi 110 kilogramów, ale na szczęście nie będziemy musieli zabierać ze sobą wszystkich. Na tę misję warto jednak zabrać tylko podstawowe przedmioty, a więc broń do walki z wynurzonymi, worki z krwią, a także - jeśli chcesz jednak zebrać cały ładunek - aerobagażnik.

Miejsce docelowe zauważysz dość szybko. Poznasz je po charakterystycznym, zniszczonym moście (1) i ruinach budynków. To Ruiny Węzła Południowego.

105

Gdy zbliżysz się do budynków, twój odradek aktywuje się - to teren wynurzonych. Obowiązują cię tu tak naprawdę te same zasady, co przy zleceniu nr 22. Tym razem jednak zamiast jednej paczki, musisz zdobyć co najmniej 60 kilogramów. Jeśli jednak dostarczysz więcej, zdobędziesz więcej lajków od Śmieciarza.

106

Ich dokładną lokalizację poznasz oczywiście korzystając ze skanera (wciśnij R1) - podświetli wszystkie stare komponenty (2) na błękitny kolor, a także wskaże miejsca, gdzie znajdują się wynurzeni (3) - możesz z nimi walczyć lub omijać. Decyzja o dotarciu do paczek należy tylko do ciebie.

Podczas omijania i/lub walki z wynurzonymi pamiętaj także, że warto - w miarę możliwości - trzymać się dachów zniszczonych budynków i innych, wyższych poziomów. Jest tam znacznie trudniej spotkać zagrożenie. Po dostarczeniu przedmiotów obejrzysz kolejny hologram - Śmieciarz wciąż nie zechce przyłączyć się do sieci chiralnej.

Chwilę później połączy się z tobą Fragile, która zna wskazówkę dotyczącą kobiety z hologramu. Podobno znajduje się w schronie na południowy wschód od ruin - pobieramy więc kolejne zlecenie od Śmieciarza.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 33: klepsydra chiralistki, egzoszkielet szybkościowy, pistolet przeciwko wynurzonym

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 30 i 31: dostawa starych komponentów i tabletu

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami