Death Stranding - zlecenie 11: dostawa żywic

Kierunek: Centrum dystrybucji na zachód od Węzła Stołecznego.

To szybkie zlecenie najwygodniej jest podjąć zaraz po ukończeniu zleceń nr 9 i 10. Co prawda aby ruszyć fabułę do przodu musisz udać się do Węzła Stołecznego, ale jest to prawie po drodze, więc warto powalczyć tym samym o dodatkowe lajki.

Na miejscu zresztą będziesz mógł podjąć kolejne misje, które zaprowadzą cię do Węzła Stołecznego - gra jest więc tym bardziej warta świeczki. Podejmujemy zlecenie w farmie wiatrowej i udajemy się do Centrum dystrybucji na zachód od Węzła Stołecznego (1).

055

Początek tej trasy będzie trudny, z racji na konieczność powtórnego przejścia przez las pełen wynurzonych. Istotne jest więc to, aby oprócz ładunku - który jest dość ciężki - nie mieć przy sobie żadnych zbędnych przedmiotów. Tym samym podróż będzie nieco prostsza, niż w przypadku, gdy ciągle będziesz musiał łapać równowagę. Jest to szczególnie ważne przy pokonywaniu stromych zboczy.

Po dostarczeniu sześciu pojemników z żywicami do miejsca docelowego, koniecznie podejmij zlecenia numer 12 i 13. Wykonasz je po drodze do Węzła Stołecznego. Zwróć jednak uwagę, że na zrealizowanie jednego z nich masz określony czas i nie wolno ci zamoczyć ładunku w wodzie.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 12 i 13: tajne dokumenty; dostawa kryptobiotów

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 9 i 10: farma wiatrowa; budowa mostu

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami