Andrzej Sapkowski płakał ze wzruszenia na planie Wiedźmina od Netflixa?

"Widział, jak oddani jesteśmy".

Twórca postaci Wiedźmina, Andrzej Sapkowski, wzruszył się podczas odwiedzin planu serialu produkowanego dla platformy Netflix - wynika z relacji showrunnerki Lauren S. Hissrich.

- Był bardzo podekscytowany. W pewnym momencie musiał ocierać oczy z łez. Był podekscytowany, bo widział, jak oddani [temu uniwersum] jesteśmy. Nie szliśmy na skróty, ożywiając ten świat - tłumaczy Hissrich.

wiehed

- Sapkowski nie chce widzieć tylko składników, z których przyrządzamy zupę, on chce ją spróbować. Ma dostęp do scenariuszy i raportów, ale nie chce ich czytać.

Autor opowiadań i sagi o Wiedźminie wydaje się być bardzo zadowolony z serialu Netflixa. W listopadzie zapewniał, że nad produkcją pracują „prawdziwi profesjonaliści”, oraz że „wierzy w talent” Henry'ego Cavilla, odtwórcy głównej roli.

Już dzisiaj zobaczymy nowy zwiastun serialu, a także najprawdopodobniej poznamy datę premiery. Według nieoficjalnych informacji, debiut ma nastąpić w okolicach 17 grudnia.

Źródło: LRM Online

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami