Pierwsza postać z Diablo 4 ujawniona - nieoficjalnie

Prawdopodobnie jeden z bossów.

Diablo 4 zostało już jakiś czas temu ujawnione poprzez reklamę artbooka. Książka ma zadebiutować w listopadzie, ale jeden z użytkowników Twittera opublikował zdjęcie jednej strony, która ujawnia informacje o Lilith.

Opis potwierdza, że córka Mephisto - głównego bossa 3 aktu w Diablo 2 - pojawi się w najnowszej odsłonie cyklu Blizzarda. Nie wiadomo jeszcze, w jakiej roli. Możliwe, że będzie jednym z bossów.

Z bratanicą Diablo mogliśmy powalczyć w Diablo 2, natomiast w części trzeciej znalazły się jej notatki dotyczące stworzenia Nefalemów, czyli potomstwa aniołów i demonów w świecie Sanktuarium.

„Pomimo długiej nieobecności, w końcu powróci. Matka Sanktuarium przybędzie do swojego potomstwa. Będzie to wspaniały i straszny zarazem dzień dla wszystkich” - czytamy w opisie.

Diablo 4 ma zostać zapowiedziane w najbliższy piątek, 1 listopada. Wtedy rozpoczynają się targi BlizzCon. Blizzard ujawni też prawdopodobnie nowy dodatek do World of Warcraft. Według nieoficjalnych informacji, pojawi się nawet sequel Overwatch.

Następnie: Reżyser "Mad Maksa" o Kojimie: ma talent wielkiego filmowca

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami