Doom 64 wraca po ponad 20 latach - zwiastun klasyka w wersji na współczesne platformy

Bonus przedpremierowy Doom Eternal.

Bethesda opublikowała zwiastun Doom 64 w wersji na współczesne platformy sprzętowe. Nagranie prezentuje fragmenty rozgrywki z klasycznej strzelanki.

Materiał przedstawia ujęcia z dynamicznych potyczek. Prowadzony przez gracza bohater stawia czoła różnym demonom, wśród których nie brakuje umięśnionych stworów i latających bestii. W walce postać korzysta ze zróżnicowanych broni.

Doom 64 to specjalna odsłona cyklu wydana w 1997 roku tylko na Nintendo 64. Gra jest zupełnie odrębną produkcją, za której powstanie odpowiadają deweloperzy z nieistniejącej obecnie firmy Midway Games.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że strzelanka jest bezpośrednią kontynuacją drugiej części. Na tle głównych tytułów z serii wyróżnia się znacznie mroczniejszą atmosferą, nie brakuje też niewidzianych wcześniej demonów.

doom_eternal_64_trailer
W grze zmierzymy się z hordami demonów

Doom 64 zadebiutuje 20 marca na PC, PS4 i Xbox One - osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na Doom Eternal, otrzymają grę za darmo. Pozycja w późniejszym terminie trafi również na Switch.

Następnie: Znany streamer twierdzi, że zarabia więcej, niż gdy pracował nad Call of Duty

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami