Doom 64 wraca po ponad 20 latach - zwiastun klasyka w wersji na współczesne platformy

Bonus przedpremierowy Doom Eternal.

Bethesda opublikowała zwiastun Doom 64 w wersji na współczesne platformy sprzętowe. Nagranie prezentuje fragmenty rozgrywki z klasycznej strzelanki.

Materiał przedstawia ujęcia z dynamicznych potyczek. Prowadzony przez gracza bohater stawia czoła różnym demonom, wśród których nie brakuje umięśnionych stworów i latających bestii. W walce postać korzysta ze zróżnicowanych broni.

Doom 64 to specjalna odsłona cyklu wydana w 1997 roku tylko na Nintendo 64. Gra jest zupełnie odrębną produkcją, za której powstanie odpowiadają deweloperzy z nieistniejącej obecnie firmy Midway Games.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że strzelanka jest bezpośrednią kontynuacją drugiej części. Na tle głównych tytułów z serii wyróżnia się znacznie mroczniejszą atmosferą, nie brakuje też niewidzianych wcześniej demonów.

doom_eternal_64_trailer
W grze zmierzymy się z hordami demonów

Doom 64 zadebiutuje 20 marca na PC, PS4 i Xbox One - osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na Doom Eternal, otrzymają grę za darmo. Pozycja w późniejszym terminie trafi również na Switch.

Następnie: Znany streamer twierdzi, że zarabia więcej, niż gdy pracował nad Call of Duty

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami