GTFO - kwadrans rozgrywki z kooperacyjnej strzelanki. Czwórka graczy kontra mutanty

Wymagająca produkcja z mroczną atmosferą.

Serwis IGN opublikował zapis rozgrywki z jednej misji w kooperacyjnej strzelance GTFO, która ma zadebiutować na Steamie - jako produkt Early Access - przed końcem roku.

Materiał pokazuje, że ważna jest nie tylko współpraca, ale i ostrożność. Wrogowie mogą być wyjątkowo niebezpieczni, dlatego szarżowanie i przyciąganie uwagi zbyt wielu przeciwników może być sposobem na szybką przegraną.

Niepokojąco wyglądające mutanty pozostają cały czas w stanie uśpienia. Kiedy się przebudzą, mogą zwrócić też uwagę innych przeciwników.

Gracze zawsze mają do wykonania szereg prostych zadań w różnych częściach mapy. Podczas eksploracji wykorzystamy między innymi skaner w stylu radaru z filmów o Obcym.

ss_9ffe6fc2ea1d6da17163ec27d4bbc2bf1a46c14c.1920x1080

W trakcie gry będziemy oczywiście rozwijać nasz profil, zdobywając punkty doświadczenia na kolejne bronie, ulepszenia i gadżety, by stawiać czoła trudniejszym wyzwaniom.

Następnie: Szef firmy Devolver broni Steama i Epic Games Store. "Konkurencja jest dobra"

Reklama

Skocz do komentarzy (-1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (-1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami