Iron Harvest - Republika Polanii kontra Imperium Saksonii w materiale z rozgrywką

Przykładowy mecz w trybie sieciowym.

Internauta prowadzący w serwisie YouTube kanał 2Sk3tChy opublikował materiał prezentujący nowe fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji strategii Iron Harvest. Nagranie przedstawia przykładową potyczkę w trybie sieciowym.

W starciu wzięły udział inspirowana Polską frakcja Republiki Polanii oraz armia reprezentująca Imperium Saksonii. Warto jednak zaznaczyć, że autor nagrania przejął kontrolę nad drugim z wymienionych stronnictw.

Kluczem do wygranej w potyczce jest przejmowanie punktów strategicznych, które generują punkty zwycięstwa. Ostatecznie gracz zdobył na tyle dużą przewagę nad rywalem, że pod koniec meczu przeciwnik poddał się.

Tak jak w serii Company of Heroes, istotne jest chowanie za osłonami. Jednostki mogą skryć się za wznoszonymi podczas zmagań workami z piaskiem, aby uniknąć ostrzału przeciwnika. Jest też oczywiście opcja skorzystania z mechów kroczących.

iron_harvest_polania
Iron Harvest przedstawi alternatywną wersję świata.

Akcję produkcji osadzono wykreowanym przez Jakuba Różalskiego uniwersum „1920+”. Świat przedstawia alternatywną historię, łącząc wschodnioeuropejskie klimaty i ułanów ze steampunkiem oraz wielkimi maszynami.

Iron Harvest zadebiutuje 1 września 2020 roku na PC (za pośrednictwem Steama i GOG), PS4 i Xbox One.

Następnie: Mrok i strach w zwiastunie Blair Witch - dziś premiera polskiego horroru

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami