Iron Harvest - Republika Polanii kontra Imperium Saksonii w materiale z rozgrywką

Przykładowy mecz w trybie sieciowym.

Internauta prowadzący w serwisie YouTube kanał 2Sk3tChy opublikował materiał prezentujący nowe fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji strategii Iron Harvest. Nagranie przedstawia przykładową potyczkę w trybie sieciowym.

W starciu wzięły udział inspirowana Polską frakcja Republiki Polanii oraz armia reprezentująca Imperium Saksonii. Warto jednak zaznaczyć, że autor nagrania przejął kontrolę nad drugim z wymienionych stronnictw.

Kluczem do wygranej w potyczce jest przejmowanie punktów strategicznych, które generują punkty zwycięstwa. Ostatecznie gracz zdobył na tyle dużą przewagę nad rywalem, że pod koniec meczu przeciwnik poddał się.

Tak jak w serii Company of Heroes, istotne jest chowanie za osłonami. Jednostki mogą skryć się za wznoszonymi podczas zmagań workami z piaskiem, aby uniknąć ostrzału przeciwnika. Jest też oczywiście opcja skorzystania z mechów kroczących.

iron_harvest_polania
Iron Harvest przedstawi alternatywną wersję świata.

Akcję produkcji osadzono wykreowanym przez Jakuba Różalskiego uniwersum „1920+”. Świat przedstawia alternatywną historię, łącząc wschodnioeuropejskie klimaty i ułanów ze steampunkiem oraz wielkimi maszynami.

Iron Harvest zadebiutuje 1 września 2020 roku na PC (za pośrednictwem Steama i GOG), PS4 i Xbox One.

Następnie: Mrok i strach w zwiastunie Blair Witch - dziś premiera polskiego horroru

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami