Dwie erotyczne gry anime wśród najbardziej dochodowych gier Steama w lipcu

Czy to na pewno niszowe produkcje?

Dwie z dwudziestu najbardziej dochodowych produkcji, które zadebiutowały w lipcu na platformie Steam, to stylizowane na anime gry o tematyce erotycznej - wynika z zestawienia opublikowanego przez Valve.

Właściciel Steama przygotowuje listę w oparciu o przychody wygenerowane przez poszczególne tytuły w trakcie dwóch pierwszych tygodni od premiery. Firma nie podaje oczywiście konkretnych liczb ani danych dotyczących sprzedaży.

s1
Niby niszowe, a jednak na szczycie popularności

Wspomniane gry to LOVE³ -Love Cube- oraz CUSTOM ORDER MAID 3D2 It's a Night Magic. Pierwszy tytuł to produkcja typu visual novel, w którym wcielamy się w twórcę komiksów, który mieszka i śpi z trzema kobietami. Zgodnie z opisem, nabywcy zobaczą „realistyczne animacje, które podskakują w górę i w dół”.

s2
Miłość do trzeciej potęgi

W CUSTOM ORDER MAID 3D2 It's a Night Magic zarządzamy barem „dla dżentelmenów”, w którym pracują kobiety przebrane za służące.

s4
W grze jest rozbudowany kreator służących

Teoretycznie na Steamie mogą się ukazywać tytuły w bezpośredni sposób ukazujące nagość, ale deweloperzy omawianych tytułów nie udostępniają pełnię możliwości od razu po zakupie. Aby odsłonić cenzurę w LOVE³, należy pobrać specjalne DLC (dostępne na platformie Valve). Natomiast by nieco rozszerzyć zakres usług służących w CUSTOM ORDER MAID, gracz może pobrać aktualizację z zewnętrznej strony.

We wrześniu ubiegłego roku na Steamie pojawiła się pierwsza w pełni nieocenzurowana produkcja dla dorosłych - Negligee: Love Stories. To następstwo zezwolenia przez firmę Valve na publikację niemal wszystkich gier na platformie.

Warto nadmienić, że w lipcowym zestawieniu Steam pojawiła się też jeszcze jedna produkcja visual novel - DATE A LIVE: Rio Reincarnation. Jest też między innymi Wolfenstein: Youngblood i Oxygen Not Included.

Źródło: Kotaku, Steam

Następnie: Need for Speed Heat bez Toyoty - koncern uważa, że gra promuje nielegalne wyścigi. Zabawna odpowiedź EA

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami