Commandos 2 HD Remastered w nowym trailerze. Odświeżone oblicze słynnej strategii

Powrót do II wojny światowej.

Kalypso Media opublikowało zwiastun Commandos 2 HD Remastered, czyli odświeżonej wersji wydanej w 2001 roku strategii, osadzonej w czasach II wojny światowej.

Nowa edycja słynnej produkcji zaoferuje między innymi usprawnioną względem oryginału oprawę graficzną. Gracze mogą liczyć na nieco ładniejsze modele postaci oraz otoczenia, a także tekstury w wyższej rozdzielczości.

W planach są również zmodernizowany interfejs użytkownika oraz przeprojektowane sterowanie, które autorzy remastera dostosują też do konsolowego pada. Do tego całkowicie zmodyfikowany samouczek.

Akcja Commandos 2 toczy się w czasach II wojny światowej. Gracze kierują oddziałem komandosów, a do wyboru jest dziewięć postaci, w tym zielony beret, snajper, ekspert od wyburzania i złodziej - każda dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami.

Kampania produkcji składa się z dziesięciu misji. Realizując poszczególne zadania udajemy się w różnorodne regiony świata - między innymi do Azji, Afryki Północnej i na Arktykę. W trakcie zabawy można używać zarówno broni, jak i pojazdów.

commandos_2_hd_porownanie
Porównanie z oryginałem

Data premiery Commandos 2 HD Remastered nie jest znana, ale gra powinna ukazać się w czwartym kwartale bieżącego roku. Odświeżona wersja tytułu zmierza nie tylko na PC, ale również konsole PS4, Xbox One i Switch.

Kalypso Media pozyskało prawa do strategicznej serii w lipcu ubiegłego roku. Firma zajęła się na razie przygotowaniem nowego wydaniem drugiej części, ale niewykluczone, że w przyszłości odrestauruje także pierwszą.

Następnie: Imponujący mod Skyblivion do gry Skyrim coraz bliżej premiery

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami