Death Stranding - ujawniono projekt okładki i steelbooka

Na obu jest główny bohater.

W trakcie Comic-Con w San Diego twórcy Death Stranding zaprezentowali projekt okładki gry, a także steelbooka, który będzie dołączony do Specjalnej i Kolekcjonerskiej edycji gry.

Obie grafiki przedstawiają głównego bohatera, Sama, w którego wciela się Norman Reedus. Układ jest podobny, choć na steelbooku twarz postaci jest pokryta czarną substancją.

ds1
ds2

Przypomnijmy, że Death Stranding będzie dostępne w trzech edycjach. W skład Special Edition wejdzie cyfrowa ścieżka dźwiękowa, film prezentujący kulisy powstawania gry, dodatkowa odmiana złotych okularów przeciwsłonecznych i bonusy z przedsprzedaży.

Najbogatsza edycja gry zawiera oprócz tego fizyczne prezenty: statuetkę (kapsułę z dzieckiem), walizkę firmy Bridges i brelok do kluczy.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, wyłącznie na PlayStation 4. Bohater będzie starał się scalić rozdzielone ze sobą miasta. Z zapowiedzi producenta, Hideo Kojimy, wynika, że gracze z całego świata nawiążą ze sobą „pośrednie połączenia”.

Źródło: PlayStation Blog

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami