Witchfire - walka i krajobrazy na screenach z kolejnego projektu twórców Painkillera

Mroczne fantasy.

Założone przez Adriana Chmielarza studio The Astronauts opublikowało zestaw nowych obrazków z kolejnego projektu przygotowywanego przez polski zespół - gry o nazwie Witchfire.

Pierwsza grafika przedstawia ujęcie z walki. Wyposażony w broń palną bohater stoi przed dwoma opancerzonymi szkieletami - jeden używa miecza, a drugi pałki z kolcami. Oba narzędzia pokryte są ogniem, który zapewne zadaje dodatkowe obrażenia.

Z dotychczas ujawnionych materiałów oraz informacji wynika, że potyczki w Witchfire przypominają starcia z Painkillera, czyli jednej ze starszych produkcji wspomnianego Chmielarza. Pojedynki są więc dynamiczne i brutalne.

witchfire_screen5
Witchfire

Pozostałe obrazki przedstawiają różne krajobrazy i zabudowania, na które natrafimy podczas zabawy. Wśród widocznych obiektów są między innymi wyglądający na opuszczony budynek oraz wejście do pogrążonej w mroku krypty.

Gra jest strzelanką FPP, którą autorzy zamierzają uczynić przystępną, choć zaznaczają, że odkrycie wszystkich sekretów nie będzie proste. Deweloperzy obiecują, że do celu poprowadzi więcej niż jedna ścieżka.

witchfire_screen4
Witchfire
witchfire_screen3
Witchfire
witchfire_screen2
Witchfire
witchfire_screen1
Witchfire

Akcję osadzono w świecie, w którym wiedźmy i czarodzieje istnieją. Gracze pokierują poczynaniami wysłannika Kościoła polującego na adeptów magii, ale twórcy zaznaczają, że opowieść nie jest czarno-biała.

Witchfire zadebiutuje najwcześniej w 2020 roku, choć dokładna data premiery nie jest znana.

Źródło: DSO Gaming

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami