Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, The Last of Us 2 na początku 2020 roku - nieoficjalnie

Nowe informacje.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Death Stranding zadebiutuje już 8 listopada, natomiast The Last of Us 2 trafi na rynek na początku 2020 roku, a nie - jak spekulowano dotychczas - pod koniec 2019 roku.

Informację o dacie premiery Death Stranding ujawnił tajwański oddział PlayStation za pośrednictwem Facebooka. Na portalu społecznościowym pojawił się wpis wspominający o 8 listopada.

Publikację szybko usunięto, więc niewykluczone, że administratorzy profilu pospieszyli się z udostępnieniem komunikatu i chcieli szybko naprawić błąd. Zrzut ekranu z publikacji trafił oczywiście do sieci.

Na powyższego tweeta odpowiedział Jason Schreier z Kotaku, uchodzący za jedną z najlepiej poinformowanych osób w branży. We wpisie dziennikarz ujawnił prawdopodobny okres premiery The Last of Us 2.

„Wygląda na to, że Death Stranding zadebiutuje w listopadzie. The Last of Us 2 też planowano na jesień, ale słyszałem, że premierę przesunięto na początek 2020 roku, może na luty? Szykuje się mocny finałowy rok dla PS4” - napisał Schreier.

Data premiery Death Stranding zostanie ujawniona najprawdopodobniej dzisiaj, podczas trwającej właśnie tajemniczej transmisji. Jeśli chodzi o The Last of Us 2, gra ma podobno odegrać główną rolę następnego odcinka State of Play, który według nieoficjalnych informacji zaplanowano na 30 maja.

Przypominamy, że oba tytuły to gry na wyłączność PlayStation 4. Sony zabraknie natomiast na tegorocznej edycji targów E3.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami