Klasyczne Kangurek Kao: Runda 2 w czerwcu trafi na platformę Steam

Powrót do przeszłości.

Przedstawiciele Tate Multimedia nieoczekiwanie poinformowali, że 1 czerwca do oferty platformy Steam trafi Kangurek Kao: Runda 2 - jedna z najsłynniejszych polskich gier platformowych. Cenę ustalono na 7,19 zł.

Z ujawnionych szczegółów wynika, że wersja dedykowana sklepowi Valve pozwoli między innymi grać w wysokich rozdzielczościach ekranu. W planach są również osiągnięcia i możliwość przechowywania zapisów rozgrywki w „chmurze”.

Twórcy jednocześnie podkreślają, że wydanie produkcji na Steamie to odpowiedź na prośby fanów. Miłośnicy sympatycznego bohatera od dawna domagali się udostępnienia gry w ramach cyfrowej dystrybucji.

Kangurek Kao: Runda 2 oryginalnie ukazało się w 2003 roku. Projekt przypomina platformówki z Raymanem i Crashem w roli głównej - nie brakuje więc walk z przeciwnikami, skakania i rozwiązywania łamigłówek.

Produkcja jest drugą odsłoną przygód tytułowego bohatera. Śmiałek musi zmierzyć się z kłusownikiem Hunterem, który schwytał rzadkie gatunki zwierząt. Starając się uratować istoty, podopieczny przemierzy łącznie 20 zróżnicowanych plansz.

Na razie nie wiadomo, czy w przyszłości w ofercie platformy Steam pojawią się kolejne części cyklu, ale nie można tego wykluczyć. Seria składa się łącznie z czterech gier - trzech głównych i jednej pobocznej, wydanej jedynie na przenośnym PSP.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami