W serwisie YouTube tydzień temu pojawił się przedwcześnie zwiastun składanego smartfona od firmy Samsung. Po kilkudniowej analizie materiału, graficy technologicznego serwisu LetsGoDigital przygotowali rendery z potencjalnym wyglądem urządzeń.

Samsung Galaxy Flex - lub po prostu Galaxy F - oficjalnie zostanie zaprezentowany 20 lutego na imprezie Galaxy Unpacked, organizowanej przez koreańskiego producenta.

Na razie pewnym jest tylko to, że składany smartfon Samsunga pojawi się prawdopodobnie w dwóch wersjach - klasycznej oraz dla graczy, która posiadać będzie dodatkowe przyciski wspierające wirtualną rozrywkę.

samsung_galaxy_flex
Czy render Samsunga Galaxy Flex okaże się bliski ostatecznemu projektowi urządzenia? (fot. LetsGoDigital

Warto zaznaczyć, że powyższe rendery nie prezentują finalnego urządzenia, a jedynie wizję serwisu LetsGoDigital opartą na szczegółowej analizie wideo dostępnego poniżej.

Nie jest znana dokładna data premiery Samsunga Galaxy Flex, lecz prawdopodobnie poznamy ją już za kilka dni na wydarzeniu Galaxy Unpacked. Również wtedy zostanie oficjalnie zaprezentowany model Galaxy S10 oraz inne nowości koreańskiej firmy.

Zobacz więcej: Samsung Galaxy S10 - premiera, cena i najważniejsze informacje

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały