Już w tym miesiącu, a dokładniej 31 stycznia, w fazie wczesnego dostępu na Steam zadebiutuje tytuł na gogle VR - Mosh Pit Simulator. To nowy projekt Sosa Sosnowskiego - jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców gier w Polsce, autora McPixel.

Produkcja opowiada o świecie opanowanym przez „bezmózgie i bezkostne humanoidalne stworzenia”, które próbują wieść zwyczajne życie, chodzić do sklepu, prowadzić samochód czy umawiać się na randki - z różnym skutkiem.

Gracz wciela się w bohatera, któremu nie podoba się sytuacja, dlatego postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Możemy niszczyć, tworzyć nowe przedmioty i eksperymentować na różne sposoby - w założeniach produkcja przypomina więc Goat Simulator.

Nie zabraknie jednak warstwy fabularnej z „prawdopodobnie najbardziej niedorzeczną opowieścią w historii gier wideo”. Mosh Pit Simulator będzie dostępne na goglach HTC Vive, Oculus Rift i Windows MR.

Sos Sosowski to naprawdę Mikołaj Kamiński. Deweloper programuje od nastoletnich lat i jest autorem ponad stu gier - głównie tworzonych podczas sesji typu Game Jam, gdzie nad jednym tytułem pracuje się najczęściej kilka godzin.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały