Na Steamie wystartowała jesienna wyprzedaż

Szereg przecenionych tytułˇw.

Tradycyjnie na platformie dystrybucji Steam rozpoczęła się jesienna wyprzedaż, która zakończy się 27 listopada o godzinie 19:00 czasu polskiego. W ramach akcji rabatem objęto tysiące zróżnicowanych tytułów.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, oferty dostępne są przez cały czas trwania promocji. Wśród najciekawszych przecen są między innymi Frostpunk za 73,69 zł, Seven: The Days Long Gone za 62,49 zł i Fallout 4 za 64,99 zł.

Poza tym zdobyć można GTA 5 za 85,73 zł, Project Cars 2 za 59,36 zł, Cities: Skylines za 26,99 zł, Dying Light za 39,99 zł, Euro Truck Simulator 2 za 17,49 zł oraz Counter-Strike: Global Offensive za 26,99 zł. Do tego Hellblade: Senua's Sacrifice za 53,99 zł.

steam_jesien_wyprzedaz_2018

Uruchomiono też kolejną odsłonę plebiscytu, w którym przyznawane są tak zwane „nagrody Steam” dla najlepszych produkcji dostępnych na platformie. Podczas trwania jesiennej wyprzedaży użytkownicy mogą nominować ulubione gry w ośmiu kategoriach. Aby zgłosić kandydata, należy wejść na kartę katalogową danego tytułu i wcisnąć stosowny przycisk.

W przeciwieństwie do poprzednich edycji, Valve zdecydowało się na nagrody o bardziej tradycyjnych nazwach. Są więc statuetki dla „Gry roku”, „Gry VR roku”, „Najlepszego dewelopera” i „Najlepszego otoczenia”.

Spośród nadesłanych propozycji, specjalny komitet wybierze produkcje, które powalczą o zwycięstwo. O laureatach zdecydują gracze w drodze głosowania - akcja odbędzie się w grudniu podczas zimowej promocji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami