Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści - zwiastun fabularny prezentuje Geralta

Plus: nowe screeny i zamówienia przedpremierowe.

Deweloperzy ze studia CD Projekt Red opublikowali nowy zwiastun gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, czyli samodzielnej kampanii fabularnej karcianki Gwint. Film wprowadza do opowieści tytułu.

Główną bohaterką produkcji jest Meve, królowa Lyrii i Rivii. Władczyni musi wrócić na wojenną ścieżkę, by odebrać to, „co zostało jej odebrane”. Początkowo projekt był integralną częścią Gwinta, ale rozrósł się na tyle, że postanowiono wydać scenariusz osobno.

Materiał nie jest długi i nie zdradza zbyt wielu szczegółów na temat przygotowanej przez twórców fabuły. W filmie pojawia się jednak Geralt z Rivii, co może oznaczać, że słynny Biały Wilk odegra istotną rolę w powstającym tytule.

Jednocześnie uruchomiono zamówienia przedpremierowe. Cenę gry na PC ustalono na 99,99 zł. Na razie jednak nie wiadomo, ile przyjdzie zapłacić posiadaczom konsol PS4 i Xbox One.

Nabywcy Wojny Krwi otrzymają ścieżkę dźwiękową, grafiki koncepcyjne przedstawiające między innymi mapę Lyrii oraz cyfrowe wersje artbooka i nowego komiksu w uniwersum Wiedźmina od Dark Horse. Do tego elementy do bazowego Gwinta - po 2 tytuły i awatary gracza, 5 beczek premium i 20 kart.

Udostępniono też stronę internetową projektu, gdzie umieszczono obrazki z rozgrywki. ilustracje prezentują mapę, po której gracze przemieszczą się w trakcie zabawy - produkcja przedstawi wydarzenia w rzucie izometrycznym, a uwagę zwraca kolorowa oprawa graficzna.

wojna_krwi_screen
Gra przedstawi wydarzenia w rzucie izometrycznym.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści ukaże się 23 października na PC, a na PS4 i Xbox One zadebiutuje 4 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami