Na Steamie, w wersji Early Access zadebiutował Dying Light: Bad Blood, czyli interpretacja rozgrywki typu battle royale. Grę można już kupić, nabywając Pakiet Fundatora za 59,99 zł. Po zakończeniu fazy wczesnego dostępu, produkcja będzie darmowa.

Pakiet Fundatora nie tylko zapewnia przedpremierowy dostęp do gry, ale także ekskluzywną zawartość. To wirtualna waluta, unikalne przedmioty i 3 legendarne skórki, które nabywcy otrzymają w ciągu 3 miesięcy od debiutu produkcji w Early Access.

W trakcie trwania fazy wczesnego dostępu, gracze otrzymają darmowe aktualizacje zawartości, pojawiające się regularnie pod postacią Zrzutów zawierających nowe przedmioty, postacie, mapy i inne.

Bad Blood stawia na rozgrywkę znaną z Dying Light. Mamy więc parkour, zombie oraz bronie palne i białe. Twórcy połączyli PvP z PvE - walczymy z innymi graczami o przetrwanie, ale atakujemy też nieumarłych.

Bad Blood, już w wersji darmowej, zadebiutuje również na Xbox One i PlayStation 4. Nie podano jednak daty premiery.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.