Spider-Man - Powrót do szkoły

Misja główna: na ratunek doktorowi Delaney.

Niedługo po ukończeniu zadania Co jest w pudełku?, w ramach którego odblokowaliśmy nową aktywność poboczną - punkty zwiadowcze wyzwań - otrzymasz dostęp do kolejnej misji głównej.

Okazuje się, że kolejnym kawałkiem układanki zatytułowanej „Oddech Diabła” jest doktor Isaac Delaney. Posiadamy informację, że wspomniany mężczyzna udał się na imprezę halloweenową w przebraniu. Musimy znaleźć naukowca.

Udajemy się więc we wskazane żółtym znacznikiem misji miejsce. Gdy tam dotrzesz, po krótkiej scence wprowadzającej obierz kierunek przed siebie i zaraz później skręć w lewo - przejdź przez główne drzwi (1) prowadzące na festiwal.

210

Podążaj jedyną możliwą ścieżką, aż będziesz mógł porozmawiać z osobą przy zielonych drzwiach (2). Podążaj do środka, gdzie będziesz kontynuował rozmowę. Wyjdź na zewnątrz i dostań się do postaci z zielonymi skrzydłami. Przejdziesz tam po kładce wskazanej żółtym znacznikiem.

Od mężczyzny dowiesz się, że doktor jest „jaszczurem w kitlu”. Schodzimy zatem na parkiet i próbujemy zaczepić mężczyznę. Przeszkodzą nam w tym jednak Demony i człowiek przebrany za Rhino. Gdy cię „zaatakuje”, naciskaj szybko kwadrat. Następnie wejdź do budynku przez okno wskazane żółtym znacznikiem.

Gdy zeskoczysz na ziemię po krótkim przerywniku, będziesz musiał rozbroić jednego z Demonów, po czym pokonać pozostałych. Następnie wejdź przez oznaczoną kratkę do szybu wentylacyjnego i podążaj jedyną możliwą drogą, aż dotrzesz do skrzynki elektrycznej - strzel w nią elektrosiecią, by wyłączyć światła. Następnie zeskocz do najbliższego pomieszczenia i rozpocznij eliminację wrogów - możesz spróbować zrobić to po cichu.

Po uspokojeniu sytuacji wyjdź przez okno i zmierzaj w dół ściany. Przez jedno z okien zauważysz doktora (3) - podążaj w tym samym kierunku i wejdź do środka przez najbliższą kratkę na budynku. Na końcu szybu będziesz świadkiem sytuacji, w której Martin Li zmusi Delaneya do popełnienia samobójstwa.

211

Rozpraw się z nieprzyjaciółmi, po czym wyjdź z pomieszczenia. Zostaniesz przeniesiony na teren festiwalu. Atakować cię będą zaklęci cywile - odpierając ataki nikogo nie zabijesz, ale musisz się bronić. Największym wyzwaniem może okazać się Rhino (4).

W przypadku walki z nim po prostu nie pozwalaj, aby podszedł do ciebie zbyt blisko, rzucaj w niego przedmiotami oraz wystrzeliwuj w jego kierunku sieć, a dopiero później doskakuj i wykonuj serię ciosów. Po neutralizacji całego zagrożenia zadanie dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami