Nowa gra Hideo Kojimy z aktorem z The Last of Us

Troy Baker w obsadzie Death Stranding.

Obsada Death Stranding stopniowo się rozszerza. Dziś ujawniono, że w grze przygotowywanej przez Hideo Kojimę pojawią się Troy Baker oraz Emily O'Brien.

O udziale w projekcie poinformowała wspomniana aktorka. Artystka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z planu sesji motion-capture. Na fotografii jest w towarzystwie Normana Reedusa, który wcieli się w jednego z głównych bohaterów produkcji.

01
Death Stranding nadal jest tajemniczą grą

Na zdjęciu widoczny jest też Troy Baker. To oznacza, że aktor także dołączył do obsady powstającego tytułu.

„Jestem zaszczycona mogąc pracować z tymi dwoma dżentelmenami nad nowym projektem Hideo Kojimy o nazwie Death Stranding. Szczęściara ze mnie” - napisała O'Brien (dzięki, DualShockers).

Warto jednak zaznaczyć, że fotografia została już usunięta z Instagrama. Niewykluczone więc, że zaangażowanie obu artystów w produkcję ujawniono przedwcześnie. Oczywiście kopie zdjęcia dostępne są w internecie.

Baker powinien być dobrze znany miłośnikom wirtualnej rozrywki. Trafił do szeregu gier, w tym The Last of Us, gdzie wcielił się w Joela. Pojawił się również w Uncharted 4: Kres złodzieja jako Sam - brat Nathana Drake'a.

Natomiast O'Brien wystąpi w Days Gone - zmierzającym tylko na PS4 tytule od należącego do Sony studia Bend. W swoim dorobku ma jeszcze role w Dishonored: Death of the Outsider oraz przygodowych Batman: The Enemy Within i Guardians of the Galaxy.

02
Norman Reedus, Emily O'Brien i Troy Baker

W obsadzie Death Stranding jest kilku znanych aktorów. Dotychczas ujawniono, że w grze pojawią się wspomniany Norman Reedus (serial „The Walking Dead”), Mads Mikkelsen (telewizyjny „Hannibal”) oraz Guillermo del Toro (reżyser „Labiryntu Fauna” i „Kształtu wody”).

Szczegółów na temat projektu ujawniono dotychczas niewiele. Twórcy ograniczają się jedynie do publikowania długich, a zarazem tajemniczych trailerów. Nie pokusili się o pokazanie fragmentów z właściwej rozgrywki.

Wiadomo tylko, że tytuł jest grą akcji z wydarzeniami osadzonymi w otwartym świecie, który zwiedzimy z „pewnym stopniem swobody”. W planach jest kampania fabularna oraz „elementy sieciowe”.

Data premiery Death Stranding nie jest znana. Produkcja ukaże się na PS4, choć niewykluczone, ze trafi też na inne platformy sprzętowe.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami