Remake Shadow of the Colossus na obszernym materiale z rozgrywki

Początek kampanii.

Ponad dziesięć lat po premierze na PS2, legendarne Shadow of the Colossus powraca na PS4, jako remake od studia Bluepoint Games. Premiera już 6 lutego, ale już teraz można zapoznać się z obszernym materiałem z rozgrywki.

Użytkownik serwisu YouTube o pseudonimie „Arekkz” przygotował obszerny gameplay z samego początku kampanii. Obserwujemy klimatyczny wstęp do eksplorowanego świata, a także kompletną potyczkę z pierwszym Kolosem.

Oczywiście, osoby pragnące przystąpić do zabawy na PS4 bez jakichkolwiek spoilerów powinny ominąć poniższy materiał wideo szerokim łukiem.

Twórcy podkreślali w przeszłości, że ich podstawowym założeniem było zachowanie podstaw gry bez zmian. Nie wprowadzili więc modyfikacji, które zaburzyłyby oryginalną wizję Team Ico - dlatego, między innymi, celując z łuku musimy stać w miejscu.

Zobacz: Shadow of the Colossus - Poradnik, Solucja

Odpowiedzialne za remake studio Bluepoint Games odświeżało w przeszłości także Shadow of the Colossus na PS3, więc jest dobrze zaznajomione z klasyczną pozycją.

Firma słynie właśnie z remasterów, także w przypadku God of War, Ico, Metal Gear Solid, Uncharted czy Gravity Rush. Tym razem zakres prac jest jednak znacznie większy, ponieważ obejmuje odtworzenie pozycji praktycznie od podstaw.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami