Szef Activision opuszcza firmę po ośmiu latach pracy

Eric Hirshberg odchodzi.

Dyrektor generalny Activision - Eric Hirshberg - w marcu opuści amerykańską firmę i zajmie się poszukiwaniem nowych wyzwań.

Menedżer dołączył do korporacji osiem lat temu, jako podwładny samego Bobby'ego Koticka, szefa połączonego Activision Blizzard (dzięki, Polygon).

„To wspaniała firma” - napisał Hirshberg w oświadczeniu. „Mogę tylko wyrazić podziw dla całego zespołu, który mogłem prowadzić. Mogę wyrazić podziw także dla Bobby'ego Koticka, za zaoferowanie mi tej transformującej możliwości, a także za wizję i przekonanie, z jakim przekuł osobę kreatywną do menedżerskiej roli o takiej skali”.

1
Eric Hirshberg na scenie

Przed dołączeniem do Activision, menedżer zajmował się reklamą i marketingiem w agencji Deutsch, pracując między innymi dla PS3 i HTC.

Już po przejściu do amerykańskiej firmy wydawniczej, Hirshberg pomógł zamienić Call of Duty w jedną z największych serii gier wideo na świecie, a także borykał się z problematycznymi procesami produkcji obu odsłon Destiny 2.

„Podczas kadencji Erica notowaliśmy historyczne rezultaty i wielkie sukcesy” - komentuje Bobby Kotick. „To inspirujący lider i na pewno będzie nam brakowało jego kreatywności i wytrwałości. Zostawia swój zespół oraz serie w świetnym stanie i opuszcza firmę z całym moim wsparciem i uznaniem”.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami