Carmageddon TDR 2000 za darmo na GOG

Z ulepszeniami.

Kultowa gra wyścigowa Carmageddon TDR 2000 z 2000 roku jest dostępna za darmo w sklepie GOG - ale tylko przez następne 48 godzin, do 20 stycznia. Zainteresowani powinni się pospieszyć.

Prezent przygotowano z okazji wprowadzenia do katalogu polskiego sklepu także najnowszego Carmageddon: Max Damage. Oznacza to, że GOG oferuje teraz pełną serię brutalnych produkcji. Obok dwóch wspomnianych pozycji mowa także o Carmageddon Max Pack oraz Carmageddon 2: Carpocalypse Now.

Darmowe kopie Carmageddon TDR 2000 pozostają dostępne do najbliższej soboty, 20 stycznia, do godziny 14:59. Aby odebrać grę, należy kliknąć w baner na stronie głównej lub wcisnąć przycisk na karcie produktu.

Warto dodać, że wersja dostępna w polskim sklepie została ulepszona względem innych edycji, dzięki czemu „pozbawiona jest niedostatków, które uprzykrzały rozgrywkę” - zapewniają przedstawiciele GOG. Nie podano jednak, co dokładnie to oznacza.

Kontrowersyjna gra wyścigowa Carmageddon TDR 2000 to kolejna odsłona serii, w której ważne jest nie tylko dotarcie na linię mety, ale także masakrowanie przeciwników - oraz przechodniów.

Główny bohater - Max Damage - stara się uciec z więzienia, lecz najpierw musi poradzić sobie z siłami policji, setkami gangsterów i tysiącami rozgniewanych cywilów. Twórcy przygotowali 50 pojazdów, ponad 48 misji i wyścigów, 9 lokacji oraz siedem trybów sieciowych.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami