Internetowe śledztwo ujawnia miejsce akcji The Last of Us 2?

Wschodnie wybrzeże.

Wygląda na to, że internetowi detektywi odkryli miejsce akcji - lub jedno z miejsc akcji - w grze The Last of Us Part 2 na PS4.

Naughty Dog milczy w tej kwestii i nie ujawnia żadnych detali na temat produkcji, po zapowiedzi w ubiegłym roku. Fani jednak nie próżnują i dokładnie przeanalizowali każdy dostępny detal.

Pewne wskazówki ujawniają - jak się wydaje - jedno z miejsc, które odwiedzimy: Seattle w stanie Waszyngton, na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, 175 km na południe od granicy z Kanadą.

Użytkownik serwisu społecznościowego Reddit o pseudonimie „Voldsby” w jednej z grafik koncepcyjnych zauważył znaki podobne do tych z Seattle. To dość mało konkretny ślad, ale jest także słowo „Driftwood”, korespondujące z prawdziwym budynkiem w tym mieście.

4

Następnie do akcji wkroczył niejaki „RoganJosho”, który dopasował drugą miejscówkę z grafiki koncepcyjnej - podziemny parking.

2

Jest też „Falconbox”, który zauważył dodatkowo, że dwa wymienione wyżej miejsca są położone bardzo blisko siebie w prawdziwym mieście.

3

Wydaje się, że miejsce akcji The Last of Us Part 2 nie ma większego znaczenia, ale na pewno pochwalić należy wysiłki i zaangażowanie internetowych detektywów.

Pierwsza część serii toczyła się w kilku miastach. Fabuła startowała w Austin w Teksasie, by przenieść się następnie do Bostonu i do Pittsburghu w Pensylwanii. Jesienna i zimowa sekcja to Jackson w stanie Wyoming, a pamiętny finał dzieje się w Salt Lake City.

Nadal nie wiemy, kiedy The Last of Us Part 2 może się ukazać. Naughty Dog zapewnia, że skupia wszystkie wysiłki na premierze Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, jeszcze w tym miesiącu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami