Death Stranding od Hideo Kojimy to gra z otwartym światem

Nowe detale.

Hideo Kojima pojawił się na konferencji Sony przed imprezą Tokyo Game Show, gdzie ujawnił nowe szczegóły na temat Death Stranding - swojego pierwszego projektu od czasu odejścia z Konami.

1
Czterech amigos

Jak potwierdził słynny producent, nowy tytuł to gra akcji w otwartym świecie, z „pewnym stopniem swobody”. Otrzymamy opowieść fabularną, a jednocześnie sprawdzimy „elementy sieciowe”.

To wszystko. Jak na Kojimę przystało, nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele.

Producent dodał, że jego studio - Kojima Productions - ma już własne biuro, a dla Death Stranding wybrano silnik graficzny (nieoficjalnie mówi się, że to ta sama technologia, która napędzi Dreams od Media Molecule), ale na premierę zapewne jeszcze poczekamy.

Zaprezentowano też powyższą ilustrację, na której widać - od lewej - Guillermo del Toro, Normana Reedusa, Hideo Kojimę oraz... Madsa Mikkelsena?

Obrazek ma głębsze znaczenie, ponieważ na Twitterze studia zapewniono, że element sieciowy w Death Stranding połączy graczy nie tylko za pomocą „kijów” (co oznacza walkę), ale także „lin” (czyli tworzenie grup).

Nie znamy daty premiery Death Stranding. Nie wiemy też dokładnie, czy jedyną platformą docelową jest PlayStation 4, czy też gra trafi także na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami