Darmowe Star Trek Online trafiło na PS4 i Xbox One

W odświeżonej oprawie.

Lista darmowych pozycji sieciowych na konsolach PlayStation 4 i Xbox One rozszerzyła się wczoraj o Star Trek Online, wydane na PC w 2010 roku.

1
U.S.S. Thuringia w akcji

Tytuł otrzymał wszystkie treści, które przez sześć lat pojawiły się na komputerach osobistych, w tym 130 misji nawiązujących do klasycznej serii Star Trek. W grze spotkamy również niektórych aktorów z serialu - Michaela Dorna (Worf), Tima Russa (Tuvok) czy Jeri Ryan (Seven of Nine).

Oprócz tego deweloperzy zadbali o odświeżoną oprawę graficzną na obecnej generacji konsol. Poprawiono oświetlenie, co powinno nadać grze większego realizmu.

Zmiany w grafice trafią także do wersji PC, która debiutowała w modelu wymagającym opłacenia abonamentu. Z takiego podejścia zrezygnowano już jednak w dwa lata po premierze.

W wydaniu konsolowym przygotowano oczywiście także odpowiednie sterowanie, pomocne podczas prowadzenia postaci nie tylko na powierzchniach planet, ale także w przestrzeni kosmicznej.

Gracze mogą w Star Trek Online wybrać jedną z trzech frakcji - Federację, Klingonów lub Romulan. Kreację postaci urozmaicą 32 dostępne rasy. W toku przygody rekrutujemy kolejnych członków załogi

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami