Zbiorcze wydanie Metal Gear Solid 5 zadebiutuje w październiku

Ground Zeroes i Phantom Pain.

Konami potwierdziło oficjalnie, że jesienią tego roku opublikuje zbiorcze wydanie Metal Gear Solid 5, zawierające prolog - Ground Zeroes - oraz bazowe The Phantom Pain.

1
Lista DLC

Premierę ustalono na 13 października. Platformy docelowe to PC (tylko przez Steam) oraz PlayStation 4 i Xbox One (także w pudełkach).

Cena na konsolach wyniesie 40 euro (ok. 174 zł). Jeśli o komputerach osobistych mowa, to „kwota zakupu i detale na temat zawartości zostaną potwierdzone później”.

Do tego wszystkie wydane już rozszerzenia DLC: dwie dodatkowe operacje w Ground Zeroes, a w przypadku The Phantom Pain także cztery bronie, tarcze, mnóstwo kostiumów, stroje dla konia, wzory kartonów, złote ramię i bonusy do Mother Base.

Listę zamykają rozszerzenia dla sieciowego trybu Metal Gear Online, czyli pakiety dodatkowego wyposażenia, skórki i większy dodatek - Cloaked in Silence.

Wydane w marcu ubiegłego roku MGS5: Ground Zeroes zawiera główną misję oraz pięć operacji pobocznych (and. Side Ops). „Pełnoprawne” The Phantom Pain opublikowano na początku września.

Historia tej drugiej gry rozpoczyna się w roku 1984, kiedy Snake budzi się po 9 latach śpiączki. Nowe zadanie Big Bossa staje się bardzo osobiste. Wraz z pomocą dawnych towarzyszy musimy odbudować bazę, zgromadzić lojalnych najemników i odnaleźć osoby odpowiedzialne za zniszczenie Mother Base.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami