Platformówka N++ zmierza na PC

Premiera już w przyszłym tygodniu.

Minimalistyczna platformówka N++ zadebiutuje na Steamie. Premierę produkcji Metanet Software w wersji PC ustalono już na przyszły tydzień, 25 sierpnia.

1

Początkowo gra wspierać będzie tylko Windows, lecz w planach są też konwersja na komputery Mac i system operacyjny Linux.

N++ to już trzecia odsłona cenionej serii platformówek od Metanet. Najnowsza pozycja zadebiutowała już na PlayStation 4, pod koniec lipca tego roku. Zebrała wysokie oceny w recenzjach.

Osoby decydujące się na zakup na pewno nie będą mogły narzekać na brak treści - deweloperzy przygotowali oszałamiającą liczbę 2360 poziomów do ukończenia.

Co więcej, dostępny jest także edytor etapów, a także możliwość dzielenia się swoimi projektami i pobierania interesujących tworów innych użytkowników.

N++ wspiera nawet lokalną kooperację i rywalizację, dla maksymalnie czterech graczy.

Zabawę urozmaica opcja zmiany palety kolorów, z 60. dostępnymi wzorami plansz. Jest też równie rozbudowana ścieżka dźwiękowa, z 63. utworami.

„Jesteśmy podekscytowani przeniesieniem N++ na PC, gdzie seria zaczynała” - komentuje Mare Sheppard z Metanet Software. „Widzieliśmy już sporo imponujących projektów graczy i nie możemy się doczekać, by sprawdzić, co przygotuje społeczność na komputerach osobistych.”

Cena na Steamie wyniesie około 60 zł, ale w okresie debiutu można liczyć na 20-procentową zniżkę.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami