Większą niespodzianką nie będzie zapewne ujawnienie, że Sony zorganizuje w tym roku konferencję na targach E3, zajmując swój „standardowy” slot na czerwcowej imprezie.

1

Jak przyzwyczaiła japońska korporacja, prezentacja nowości producenta PlayStation 4 to atrakcje dla najbardziej wytrwałych widzów - pokaz odbędzie się 14 czerwca, o 3 nad ranem (czyli w nocy z poniedziałku na wtorek).

Relacja na żywo jak zawsze także i na naszych łamach. Spodziewamy się wieści na temat PlayStation VR i corocznej aktualizacji na temat The Last Guardian.

Wygląda jednak na to, że na oficjalne doniesienia na temat tajemniczego PlayStation 4K - lub też PS4 Neo - będziemy musieli poczekać nieco dłużej, bo do jesiennych targów Paris Games Week pod koniec października.

Takie wieści przekazał użytkownik „shinobi”, słynący w sieci z trafnych „przecieków” poufnych informacji. Jak sam jednak przyznał, nie ma stuprocentowej pewności co do wiarygodności tych doniesień.

Tymczasem serwis VR World podaje jeszcze inne informacje, mówiąc o debiucie PlayStation 4K we wrześniu, na imprezie Tokyo Game Show - razem z Nintendo NX.

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to targi E3 zapowiadają się na pole do popisu dla Microsoftu. Producent Xbox One pracuje nad swoją konferencją podobno już od grudnia - wynika z podkastu Majora Nelsona.

Ogłoszenie planów Sony pozwala też przygotować pełną rozpiskę konferencji:

  • EA - 12 czerwca, godzina 22:00
  • Bethesda - 13 czerwca, godzina 04:00
  • Microsoft - 13 czerwca, godzina 18:30
  • PC Gaming Show - 13 czerwca, godzina 21:00
  • Ubisoft - 13 czerwca, godzina 22:00
  • Sony - 14 czerwca, godzina 03:00

Reklama