Dying Light: The Following - Zakończenie (sekretne)

Zobacz, w jaki sposób odblokować trzecie z możliwych zakończeń gry.

Ostatnie z zakończeń nie jest ściśle związane z fabułą i dostęp do niego możesz uzyskać już wcześniej, ale nie wcześniej niż przed zdobyciem kodu do bomby (zdobędziesz go w trakcie jednej z misji fabularnych). Aby odblokować tajne zakończenie musisz najpierw wykonać kilka kroków.

060

Mapę możesz powiększyć i pobrać na dysk.

Pierwszą rzeczą jest znalezienie karty pozwalającej odblokowywać skrzynie wojskowe. Otrzymujesz ją w jednej z misji w kampanii, ale możesz zdobyć ją już wcześniej. Aby to uczynić skieruj się w pobliże tamy na zachodzie i zanurkuj w zbiorniku wodnym (mapa „1"). Na dnie znajdziesz ciało żołnierza, a przy nim poszukiwaną kartę.

061

Po jej zdobyciu skieruj się w stronę kamiennej wysepki na północnym wschodzie (mapa „2"). Zanurkuj w jej pobliżu i zlokalizuj zatopiony wrak śmigłowca. Wokół niego jest kilka skrzyń wojskowych, w tym jedna (obrazek powyżej), w której znajdziesz kody atomowe.

062

Po ich zdobyciu udaj się do magazynu na południu (mapa „3"), gdzie znajduje się mutant Behemot. Wejdź na teren stacji (jeśli nie chcesz mieć problemów z olbrzymem, to skorzystaj z kamuflażu) i zlokalizuj stojącą pod ścianą czerwoną skrzynię (obrazek powyżej). Otwórz ją i podnieś czerwoną kartę dostępu.

063

Kolejnym krokiem jest udanie się do konwoju wojskowego na północy (mapa „4") i zlokalizowanie przyczepy ciężarówki z czytnikiem kart. Otwórz drzwi korzystając ze zdobytej niedawno karty. Wejdź do środka i podejdź do komputera. Aktywuj go kartą, po czym skorzystaj z klawiatury.

064

Na sam koniec spójrz na bombę atomową z lewej (obrazek powyżej) i wejdź z nią w interakcję. Wpisz kod i aktywuj ją, co spowoduje rozpoczęcia odliczania. Kiedy się zakończy dojdzie do eksplozji i zakończenia gry.

Powrót do spisu treści: Dying Light: The Following - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami