Gearbox pracuje nad nową odsłoną Brothers in Arms

„Kolejna część musi być autentyczna”.

Gearbox Software pracuje nad kolejną odsłoną cyklu Brothers in Arms - poinformował Randy Pitchford, szef studia, w rozmowie z IGN.

W marcu deweloperzy zapewniali, że nie zapomnieli o serii.

- Nowa część Brothers in Arms musi być autentyczna. Nad tym pracujemy - zaznaczył Pitchford. - Mam poczucie, że nie powiedzieliśmy jeszcze wszystkiego w tym temacie, zarówno jeżeli chodzi o fikcję, jak też o historię. Chcemy się tym zająć.

- Niestety, wymaga to wielu zasobów, energii i pieniędzy, więc nie jest to projekt, którym mógłbym się zająć samodzielnie. Potrzebowałbym dobrych partnerów. Rozmawialiśmy już z pewnymi projektantami, ale cały czas nasze możliwości są ograniczone.

Pitchford potwierdził, że konkretne informacje na temat przyszłości Brothers in Arms poznamy, kiedy Gearbox znajdzie zewnętrznego partnera, który zdecyduje się pomóc w produkcji nowej gry.

Brothers in Arms to seria strzelanek z akcją osadzoną podczas II wojny światowej. Twórcy stawiali duży nacisk na fabułę i narrację, a gracze mieli możliwość wydawania prostych rozkazów członkom oddziału.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami