Serwery NBA 2K14 włączone ponownie po krytyce ze strony graczy

Można wznowić karierę.

Gracze NBA 2K14 mają jeszcze dziewięć miesięcy na dokończenie trybu kariery, po tym jak 2K Games zdecydowało się ponownie włączyć serwery sieciowe tej produkcji.

Wsparcie dla opcji online wyłączono 1 kwietnia. Posiadacze gry mogli kontynuować zabawę, ale jedynie od początku - wcześniejsze zapisy stały się niedostępne. Jak można się domyślić, fani nienajlepiej przyjęli taki rozwój wypadków, zwłaszcza w obliczu wcześniejszych obietnic wydawcy, że do takich problemów nie dojdzie.

Jak informuje teraz serwis Gamespot, 2K Games włącza serwery ponownie, przywracając dostęp do wykonanych wcześniej zapisów i odblokowanych postępów. Gracze mają czas do stycznia 2016 roku na dokończenie rozpoczętych kampanii.

Wydawca poinformował także, że opcje sieciowe wszystkich przyszłych osłon NBA 2K dostępne będą przez 27 miesięcy, a nie jak teraz - tylko 18.

„Opinie społeczności ponownie mają pozytywny wpływ na nasze decyzje biznesowe, podczas gdy staramy się stworzyć jak najlepsze wrażenia z rozgrywki" - dodano w komunikacie.

Zwiastun NBA 2K14

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami