Professor Layton 7 i Fantasy Life 2 to gry na smartfony

Ku rozczarowaniu fanów.

Studio Level-5 ogłosiło ku rozczarowaniu fanów, że nowe odsłony serii Professor Layton oraz Fantasy Life ukażą się tylko na smartfonach.

Jak informuje serwis Siliconera, dyrektor generalny firmy zapowiedział logiczną grę Leyton 7 podczas imprezy Level-5 Vision 2015 w Japonii.

Ujawniono screenshot, prezentując podobno jedną z zagadek do rozwiązania. Gracz musi wskazać, która postać jest wampirem. Nie jest jasne, czy to ogólna fabuła produkcji, czy tylko pojedyncza mini-gra, jakich pełno w serii Leyton.

Premiera w Japonii latem tego roku, na iPhone'ach i telefonach z Androidem. Pierwotnie planowano jeszcze debiut na 3DS. Teraz o tej wersji jednak nie wspomniano i nie wiadomo, czy nadal jest rozważana.

Nie podano daty dla Europy.

1

Siliconera dodaje, że podczas tej samej imprezy zapowiedziano Fantasy Life 2: Two Moons And The Village of God. Ta produkcja także ukaże się latem na iPhone'ach i telefonach z Androidem.

Sequel popularnego Fantasy Life skupi się w większym stopniu na budowaniu własnej wioski i zbieraniu kolejnych mieszkańców.

W tym przypadku również nie podano daty premiery dla Europy. Produkcje Level-5 były w przeszłości były lokalizowane, więc można założyć, że tak samo będzie w przypadku dwóch nowych tytułów.

2

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami