Premiery gier w tym tygodniu (23.03 - 29.03)

Bloodborne, Pillars of Eternity.

Szykuje się udany tydzień dla zwolenników produkcji RPG. Najpierw posiadacze PS4 otrzymają oczekiwane Bloodborne, a później zwolennicy PC zagrają w Pillars of Eternity - „duchowego następcę” samego Baldur's Gate.

Środa, 25 marca

  • Bloodborne (PlayStation 4)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Akcja Bloodborne osadzona jest w mieście Yharnam. Metropolia przed laty padła ofiarą zarazy, która zrujnowała zabudowania i zamieniła mieszkańców w przerażające bestie.

W Slender: The Arrival wcielamy się w Lauren, kobietę poszukującą swojej zaginionej przyjaciółki. Rozgrywka polega w głównej mierze na eksploracji i interakcji z różnymi przedmiotami. W jednej z lokacji naszym zadaniem jest zebranie kilku stron tajemniczego notesu, innym razem musimy wydostać się z opuszczonej kopalni.

Czwartek, 26 marca

Infinite Crisis to MOBA - podobna do tytułów takich jak League of Legends - w uniwersum DC. W grze pojawiają się więc między innymi Batman, Superman, Zielona Latarnia, Joker i inne postacie znane z seriali, komiksów czy filmów. To produkcja Free to Play.

Pillars of Eternity to RPG w klasycznym stylu. Deweloperzy inspirują się tytułami takimi jak Baldur's Gate i Icewind Dale. Tytuł zabierze nas do zupełnie nowego, oryginalnego świata fantasy.

Piątek, 27 marca

Zestaw Borderlands: The Handsome Collection, zawierający kopie Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel. Gracze będą mogli przenieść swoje istniejące zapisy: z X360 na Xbox One i z PS3/PS Vita na PS4. Nowością jest także możliwość zabawy na podzielonym ekranie, w maksymalnie cztery osoby.

  • Ride (PC)
    Wersja językowa: angielska

Ride nie zrywa z motocyklową przeszłością studia, poszerza jednak ofertę dostępnych pojazdów. Gracze będą mogli ścigać się nie tylko na motocyklach typowo sportowych, ale także ulicznych i klasycznych.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

7 Days to Die - poradnik i najlepsze porady

Podstawy rozgrywki, wytwarzanie przedmiotów, walka, dbanie o potrzeby postaci.

Cory Barlog o God of War Ragnarok na PC: to decyzja Sony

Czy kontynuacja przygód Kratosa trafi na komputery?

Aktor głosowy z The Last of Us wywołał burzę. Poszło o NFT

Troy Baker promuje kontrowersyjne rozwiązanie.

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami