Homeworld Remastered Collection dostępne na Steamie, premiera 25 lutego

Jest też pierwszy trailer.

Na Steamie można już składać przedpremierowe zamówienia na Homeworld Remastered Collection. Ujawniono też datę premiery - 25 lutego.

1
Pew pew pew lasery!

Kolekcja zawiera odświeżone wersje dwóch pierwszych części. Gearbox Software obiecuje grafikę w wysokiej rozdzielczości, nowe modele, efekty graficzne i wsparcie dla grafiki w HD, Ultra HD, a nawet 4K.

Preorder kosztuje obecnie 27,19 euro (ok. 115 zł), do 24 lutego. Później cena wzrośnie do 32 euro (ok. 135 zł).

Twórcy oryginalnych ścieżek dźwiękowych i przerywników filmowych wrócili, by ulepszyć swoje dzieła - zapewniają deweloperzy. Tryby sieciowe obu produkcji połączono w jedną, centralną aplikację, która 25 lutego dostępna będzie dopiero w wersji beta. Nie zabraknie też wsparcia dla modyfikacji.

W Collection znajdziemy także Homeworld Classic oraz Homeworld 2 Classic - klasyczne wersje strategii, dostosowane do współczesnych systemów operacyjnych.

Gearbox Software przejęło prawa do serii po bankructwie poprzedniego właściciela - THQ. Pierwsze Homeworld ukazało się w 1999 roku, grę stworzyło studio Relic Entertainment. Produkcja była jednym z pierwszych RTS-ów w trzech wymiarach, w którym gracze rozbudowywali swoje kosmiczne imperium. Tytuł doczekał się dodatku Homeworld: Cataclysm oraz kontynuacji, Homeworld 2.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami