Pierwszy epizod Gry o Tron od Telltale Games zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Na Steamie, PS4, X360, Xbox One i platformach z systemem iOS.

Pierwszy odcinek epizodycznej produkcji Gra o Tron, zatytułowany Iron from Ice, zadebiutuje w przyszłym tygodniu - poinformowali przedstawiciele studia Telltale.

We wtorek, 2 grudnia, gra trafi na Steam. Dzień później - 3 grudnia - produkt ukaże się w cyfrowej dystrybucji na konsolach PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Wersja dla platform z systemem iOS zostanie udostępniona 4 grudnia. Tytuł trafi też na PS3, ale tydzień później - 9 grudnia. W przyszłości gra zadebiutuje także na urządzeniach z Androidem.

W nowej produkcji Telltale Games wcielimy się w sześciu członków rodziny Forresterów - klanu, który do końca pozostał wierny rodowi Starków. Bohaterowie staną przed dylematami związanymi z naciskami ze strony Lannisterów oficjalnie sprawujących władzę w Westeros.

W grze usłyszymy głosy aktorów z serialu HBO. Telltale potwierdziło obecność Petera Dinklage'a (Tyrion Lannister), Leny Heady (Cersei Lannister), Natalie Dormer (Margaery Tyrell) i Iwana Rheona (Ramsay Snow). W przyszłości do obsady mają dołączyć kolejne nazwiska.

Deweloperzy z Telltale pracują też obecnie nad przygodową grą Tales from the Borderlands, której akcja osadzona jest w uniwersum stworzonym przez studio Gearbox Software.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami