Strategia Call to Arms z akcją w teraźniejszości wkrótce na Steamie

W programie Early Access.

Twórcy ze studia Digitalmindsoft obiecują „innowacyjne spojrzenie na współczesne konflikty zbrojne” za sprawą strategii Call to Arms. Produkcja powinna zadebiutować wkrótce w programie Early Access na Steamie.

1
Melduję wykrycie dywanów przeciwnika

Zbiórka pieniędzy na prace trwa od końca 2012 roku, a teraz na stronie głównej producenta pojawił się licznik, odmierzający czas do 12 listopada. Można spodziewać się, że to właśnie wtedy gra ukaże się we wczesnej wersji, tylko na PC.

Początkowo otrzymamy dwie frakcje i 20 realistycznie odwzorowanych pojazdów, a także 60 modeli broni palnej i dodatków do niej.

Możliwe będzie nie tylko dowodzenie jednostkami na polu bitwy w czasie rzeczywistym, ale również samodzielne wkroczenie do walki, przedstawionej wtedy w perspektywie trzeciej osoby.

Dwie strony konfliktu to armia Stanów Zjednoczonych oraz siły Global Revolutionary Movement. Bitwy rozegrają się na obszarach wiejskich, w okolicach fabryk czy dworców kolejowych, a ważne będzie odpowiednie wykorzystanie otoczenia do zdobycia przewagi.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami