Nowa odsłona serii The Settlers połączy budowanie miast ze strategiczną akcją

Opublikowano pierwsze screeny.

Ubisoft opublikował pierwsze szczegóły na temat The Settlers - Kingdoms of Anteria, nowej odsłony zasłużonej serii z osadnikami w rolach głównych.

Poprzednie części koncentrowały się głównie na budowaniu miast, z potyczkami w ramach dodatku. I tym razem nie zabraknie wątku ekonomicznego, ale w pewnych momentach tytuł zamieni się w strategiczną grę akcji z elementami Diablo.

Jak podsumowuje sam wydawca, Kingdoms of Anteria zaoferuje „unikatowe połączenie budowy miast z dynamiczną strategią czasu rzeczywistego.”

Zadaniem graczy będzie więc rozwój osiedli, dbanie o produkcję i ekonomię, odblokowywanie kolejnych budynków i obszarów do rozwoju królestwa.

Ale nie zabranie także potyczek z przeciwnikami i bossami, gdzie zdobędziemy surowce i specjalny ekwipunek wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia. Bohatera wybierzemy z wielu dostępnych kombinacji i umiejętności.

Opcje sieciowe umożliwią kooperacyjną zabawę z trzema innymi użytkownikami i wspólne eliminowanie potworów. Ze znajomymi wymienimy się też surowcami.

Z opublikowanych detali wynika, że gracze będą mogli skoncentrować się na wybranej sferze rozgrywki według własnych upodobań, a walkę lub budowę ograniczyć do minimum.

Wkrótce powinny rozpocząć się zamknięte testy The Settlers - Kingdoms of Anteria, na PC.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami