Pierwsze fragmenty produkcji The Legend of Korra od twórców Bayonetty

Gra akcji zadebiutuje jesienią.

Na targach Comic-Con zaprezentowano produkcję The Legend of Korra. W serwisie YouTube pojawiły się pierwsze fragmenty rozgrywki tej gry akcji. Za tytuł odpowiada Platinum Games - twórcy Bayonetty, Vanquish i Metal Gear Rising: Revengeance.

Pierwszy materiał jest dłuższy, ale pozbawiony efektów dźwiękowych. Drugi film został opublikowany przez dziennikarzy IGN, towarzyszy mu pełne udźwiękowienie oraz komentarz deweloperów.

Korra, główna bohaterka, jest awatarem - szczególną osobą posiadającą zdolności manipulowania czterema żywiołami. Gracze użyją mocy wody, wiatru, ziemi oraz ognia w starciach z przeciwnikami, a także w specjalnych rozgrywkach sportowych dla magów.

Legenda Korry jest nadawana na kanale Nickelodeon. W ubiegłym miesiącu rozpoczął się trzeci sezon. To kontynuacja serialu Awatar: Legenda Aanga, którego emisja zakończyła się w 2008 roku.

The Legend of Korra od Platinum Games trafi jesienią na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami