Marcowa aktualizacja Xbox One naprawi czat grupowy i listy znajomych

Wkrótce w sprzedaży adapter do słuchawek.

1

Microsoft opublikował dodatkowe informacje na temat planowanej na marzec aktualizacji oprogramowania Xbox One, wprowadzającej zmiany w opcjach sieciowych i społecznościowych.

Czat grupowy będzie domyślnie włączony po dołączeniu do grupy, a producent konsoli zdecydował się także na przywrócenie możliwości rozmowy ze znajomymi w innych grach, co pierwotnie dostępne było tylko przez Skype.

Bardziej przystępna będzie także lista znajomych - wyświetli się na ekranie głównym aplikacji Friends, zamiast aktywności innych użytkowników.

Pojawi się też opcja „zaproś znajomych do gry” w sieciowych tytułach, razem z „niedawni gracze” - listą wymieniającą ostatnich towarzyszy rozgrywki.

2

Na oficjalnej stronie Xbox Wire poinformowano także, że inna, planowana na dzisiaj łatka została opóźniona, lecz będzie gotowa jeszcze w tym tygodniu.

Z innych wieści na temat Xbox One: na początku marca w Wielkiej Brytanii pojawią się oficjalne słuchawki dla konsoli, wycenione na 70 euro (ok. 293 zł). Urządzenie zawiera także mikrofon oraz odłączany adapter, z kontrolą głośności.

Adapter, umożliwiający podłączenie do konsoli dowolnych słuchawek, sprzedawany będzie także osobno, za 23 euro (ok. 96 zł). Cyfrowe wyjście audio w Xbox One zapewnia wsparcie dla dźwięku stereo, ale w planach jest także obsługa Dolby Digital 5.1 i 7.1.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami